Profily

REHAU jako kompetentní partner v oblasti okenních a fasádních prvků, technického zabezpečení budov a zemním stavitelství je TOP-dodavatelm na trhu. Vysoká profesionalita při vývoji materiálů až po provedení a neomezené možnosti řešení na bázi polymerů otevírají našim zákazníkům a konečným spotřebitelům fascinující užitný potenciál a jsou základním předpokladem pro vedoucí a celosvětově úspěšnou prémiovou značku.

Kování

SIEGENIA GRUPPE nabízí široké spektrum výrobků, které okna a dveře zhodnocují. Skupinami výrobků TITAN, ALU a PORTAL stejně tak jako AERO a DRIVE se firma řadí k předním světovým dodavatelům kování, větrací techniky a techniky pro budovy.

Roto je v odborném světě spojováno s inovačním a technicky vyzrálým systémovým řešením. Výrobky firmy Roto s sebou přinášejí viditelné a zřejmé výhody, o kterých se můžete dozvědět více na dalších stránkách této prezentace. Pokud se pro tyto výrobky rozhodnete, naleznete tak silného partnera, který je schopen splnit veškeré Vaše představy.

Sklo

Společnost AGC Fenestra a.s. člen AGC Group je dceřinou společností AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group. Provozovna Sokolov se zabývá zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví. Základní paleta produktů obsahuje výrobu především izolačního zasklení v podobě izolačních dvojskel a trojskel. Nabízí kvalitní výrobky, které odpovídají na aktuální požadavky architektů, projektantů, ale i koncových uživatelů. Mottem společnosti AGC je „Glass Unlimited“ neboli „Sklo bez hranic“, čímž  vyjadřuje své možnosti, které nabízí sklo, jakožto materiál odpovídající rostoucím požadavkům (estetika, pohodlí, úspora energie, zdraví, bezpečnost a udržitelný rozvoj.

Více informací o společnosti AGC Fenestra a.s. naleznete na www.agc-fenestra.cz, o produktech samotných pak na www.YourGlass.com.

Dveřní výplně

Po celou dobu své působnosti se snažíme nabídnout co nejširší sortiment tvarů a typů dveřních výplní s ohledem na moderní vzhled i kvalitu používaných materiálů. Vždy klademe důraz na kvalitu svých výrobků stejně jako na budování vztahů se svými odběrateli na domácích i zahraničních trzích.

Vysokou kvalitou a šíří nabídky si dveřní výplně VP trend získaly řadu spokojených uživatelů doma i v zahraničí. Zákazníkům je k dispozici bohatá paleta typů a široký sortiment variant zasklení od standardních ornamentních skel až po originální ručně vyráběná pískovaná skla, vitráže, nebo skla spékaná.